Forum Transportowe

Dyskusje dotyczące branży transportowej

Nie jesteś zalogowany.

Forum Transplace 

#1 2009-03-20 13:15:45

P.G.
Homo Spediteur
Z: Usługi Transportowe Grelich Paweł Grelich
TransId: 15436-1

Czy jest zakaz jazdy w F drogami krajowymi?

Tak jak w temacie chciałbym sciać autostrade i przejechać z obernai na saverne i potem n61 na saarbrucken.

#2 2009-03-20 13:46:30

T.J.
Starszy transportowiec
Z: PHU Atlantis s.c. Jaworski Andrzej i Tomasz
TransId: 125187-1

Re: Czy jest zakaz jazdy w F drogami krajowymi?

Paweł Grelich napisał(a):

Tak jak w temacie chciałbym sciać autostrade i przejechać z obernai na saverne i potem n61 na saarbrucken.

Możesz ale jak Cię trafią to 300-500eur jeżeli jedziesz zestawem, do maluchów sie nie czepiają

#3 2009-03-20 13:56:03

A.L.
Forumowicz
Z: PH M-K Mariola Kawalec
TransId: 216902-1

czy jest na to jakiś przepis ,bo ja przyznam się że nieslyszałem

#4 2009-03-20 14:23:48

T.J.
Starszy transportowiec
Z: PHU Atlantis s.c. Jaworski Andrzej i Tomasz
TransId: 125187-1

Andrzej Lewiński napisał(a):

czy jest na to jakiś przepis ,bo ja przyznam się że nieslyszałem

Nie możesz jechać zestawem po nationalkach no chyba że dojeżdżasz do załadunku lub rozładunku w innym przypadku jak Cię złapią to kara murowana. A jeżeli Cię złapią na nationalce a lecisz tranzytem np. z E lub do E to przej... Mój kierowca zapłacił 380eur a stargował z 500 sad

#5 2009-03-20 15:05:16

R.S.
Starszy transportowiec
Z: FT Rubi Skoczylas Roman
TransId: 101492-1

Nie wiem o jakimś paragrafie który tego zabrania ale wszędzie gdzie trzeba są znaki zakazu ruchu samochodów pow. 3,5 lub 7,5 t z tabliczkami "transit obligatore". To wystarczy żeby ukarać.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

#6 2009-03-21 10:06:41

P.G.
Homo Spediteur
Z: Usługi Transportowe Grelich Paweł Grelich
TransId: 15436-1

Roman Skoczylas napisał(a):

Nie wiem o jakimś paragrafie który tego zabrania ale wszędzie gdzie trzeba są znaki zakazu ruchu samochodów pow. 3,5 lub 7,5 t z tabliczkami "transit obligatore". To wystarczy żeby ukarać.

Niestety prawda, zjechaliśmy z autostrady, ale tak samo szybko wróciliśmy na nia spowrotem. Kierowca mówił zaraz znaki zakazu jazdy dla ciezarówek w tranzycie. Szkoda ryzykować 500e dla 17e. Gra nie warta świeczki.

Stopka

© Logintrans & R.Andersson
Europejska Giełda Transportowa TRANS