Forum Transportowe

Dyskusje dotyczące branży transportowej

Nie jesteś zalogowany.

Forum Transplace 

#1 2010-01-15 13:47:59

M.K.
Forumowicz
Z: Transport Samochodowy Mieczysław Kaczyński
TransId: 14999-1

Czy jest możliwość wykupienia winiety na Benelux za pomocą Internetu?

Czy jest możliwość wykupienia winiety na  Benelux za pomocą Internetu? Pytam gdyż mój kierowca twierdzi ze jest taka możliwość. Ja osobiście nic nie słyszałem o takiej możliwość. Będę wdzięczny za udzieleni mi informacji . Pozdrawiam.

#2 2010-01-15 14:15:06

Ł.C.
Homo Spediteur
Z: Firma MEGA Roman Węgrzyński
TransId: 20413-1

Re: Czy jest możliwość wykupienia winiety na Benelux za pomocą Internetu?

Niech Panu kierowca dupy nie zawraca! Nawet jeśli można, to jak Pan mu dostarczy potwierdzenie w czasie kontroli? Czym ów kierowca się okaże w razie kontroli? U nas wszyscy kupują osobiście i problemów mi nie wymyślają. Poza tym wineta na Benelux jest ważna nie 24 h tylko od momentu zakupu do północy. Jak by się wszytko dało przez internet załatwić, to byśmy nie musieli z domów się ruszać.

#3 2010-01-15 14:21:25

Ł.C.
Homo Spediteur
Z: Firma MEGA Roman Węgrzyński
TransId: 20413-1

Chyba, że mowa tu o  winiecie rocznej - sam nie wiem czy takowa dostępna jest na Beneluxie - pewnie jest sens, szczególnie jesli to wyjdzie taniej, niż za kzdym razem po 8e, bo przykładowo regularne kursy robi Pan po Beneluxie lub do lub z.

#4 2010-01-15 14:36:03

M.K.
Forumowicz
Z: Transport Samochodowy Mieczysław Kaczyński
TransId: 14999-1

Mi bardzie chodzi o zupełnie inna rzecz. Przykładowo wykupuje na jeden dzień, ale cos się nie układa pomyślnie(niestety nie wszytko uda się nam do końca przewidzieć) i nie zdarzę rozładować i załadować i wrócić na teren Niemiec. Wiadomo ze później na trenie Belgii i Holandii , owa winieta jest raczej ciężko dostępna. Tylko dla tego pytam czy jest taka możliwość.

#5 2010-01-15 14:54:52

P.G.
Profesjonalny gwizdajło
Z: Taurus Sp. z o.o.
TransId: 6041-4

Łukasz Ciupa napisał(a):

Niech Panu kierowca dupy nie zawraca! Nawet jeśli można, to jak Pan mu dostarczy potwierdzenie w czasie kontroli? Czym ów kierowca się okaże w razie kontroli? U nas wszyscy kupują osobiście i problemów mi nie wymyślają. Poza tym wineta na Benelux jest ważna nie 24 h tylko od momentu zakupu do północy. Jak by się wszytko dało przez internet załatwić, to byśmy nie musieli z domów się ruszać.

Po wykupieniu winiety np przez innego kierowce auto zostaje wprowadzone w system i nie musi posiadać fizycznego wykupienia winiety.Strony nie znam przez którą można kupować online winiety.

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

#6 2010-01-15 20:20:41

A.Z.
Transportowiec
Z: PW Andrzej Zrajko
TransId: 83962-1

Jest taka możliwość ,trzeba pytać u operatora kart paliwowych DKV to załatwia ,tylko trzeba złożyć zamówienie chyba do 16.00 .

#7 2010-01-15 20:50:27

K.C.
Zablokowany
Z: Krzysztof Cison
TransId: 247570-1

…dobra …asy europejskich szos. Winiete mozna kupic tutaj https://www.eurovignettes.eu/web20porta … reset=true
Nie trzeba miec nic przy sobie. Potrzebna karta paliwowa. Nie ma (jeszcze) mozliwosci placenia katami kredytowymi. Niestety strona jest po angielsku.

…jak bede mial inny towar – to wam napisze tutorial jak sie po stronie poruszac. Ten co mam teraz, mnie k.rwa…troche przerasta…

#8 2010-01-15 22:10:49

E.S.
Homo Spediteur
Z: Międzynarodowy Transport Drogowy Szewczyk Eugeniusz
TransId: 121421-1

Dziękuję w imieniu zainteresowanych.Wiedzialem że chyba istnieje coś takiego, ale nie wiedziałem czy na pewno i gdzie.Z małą poprawką, bo strona jest też w języku francuskim i niemieckim.

#9 2010-01-15 22:35:34

M.C.
Transportowiec
Z: FHU Chudzik Janusz Chudzik
TransId: 109802-2

Krzysztof Cison napisał(a):

…dobra …asy europejskich szos. Winiete mozna kupic tutaj https://www.eurovignettes.eu/web20porta … reset=true
Nie trzeba miec nic przy sobie. Potrzebna karta paliwowa. Nie ma (jeszcze) mozliwosci placenia katami kredytowymi. Niestety strona jest po angielsku.

…jak bede mial inny towar – to wam napisze tutorial jak sie po stronie poruszac. Ten co mam teraz, mnie k.rwa…troche przerasta…

Dlaczego mowi pan "Niestety po angielsku."  wydaje mi sie ze jeśli ktoś sie juz porywa za granice. To przynajmniej pracownika w biurze mowiącego po angielsku trzeba mieć jesli sie samemu nie potrafi.

Ostatnio edytowane przez 109802-2 (2010-01-15 22:35:48)

TRANSPORT- branRZa pĘna błENdUw.........

#10 2010-01-16 00:20:17

E.S.
Homo Spediteur
Z: Międzynarodowy Transport Drogowy Szewczyk Eugeniusz
TransId: 121421-1

Michał Chudzik napisał(a):

Krzysztof Cison napisał(a):

Dlaczego mowi pan "Niestety po angielsku."  wydaje mi sie ze jeśli ktoś sie juz porywa za granice. To przynajmniej pracownika w biurze mowiącego po angielsku trzeba mieć jesli sie samemu nie potrafi.

Optymistyczne podejście smile

#11 2010-01-16 09:03:28

T.W.
Nowicjusz
Z: Firma Welta Elżbieta Wojnarska
TransId: 2092-1

Strona jest w trzech europejskich językach. Bardzo prosto jest wypełnić okienka.

#12 2010-01-17 11:42:02

K.C.
Zablokowany
Z: Krzysztof Cison
TransId: 247570-1

Tadeusz Wojnarski napisał(a):

Strona jest w trzech europejskich językach. Bardzo prosto jest wypełnić okienka.

…faktycznie. To go.wno co pale, nie dosc ze w sagan wali…to jeszcze na oczy sie rzuca…

Stopka

© Logintrans & R.Andersson
Europejska Giełda Transportowa TRANS