Forum Transportowe

Dyskusje dotyczące branży transportowej

Nie jesteś zalogowany.

Forum Transplace 

#26 2010-11-23 17:26:05

T.S.
Transportowiec
Z: FUH Fenpo Tomasz Szczęk
TransId: 85259-1

Re: TIMO - Proszę o rzetelne opinie ...

Gregor Galas napisał(a):

ladunek w timo D76 do Pl 05 + PL4 Opole. 1450 €. Ten sam ladunek na transie inna spedycja 800 €

Takie podejście ma też swoje plusy. Np jak widzę ten sam ładunek na Transie i Timo to pytam sie "spedytora" z transa ile płaci  a potem już z czystym sumieniem i orientacją dzwonię na ogłoszenie z Timo i  wiem ,że mogę spokojnie zażyczyć sobie za fracht min 20%-30% wiecej jak podał kolo z Transa. Działa w 99% ( i nieraz zostałem powalony ceną jaką podał spedytor z Timo - oczywiście na plus)smile

#27 2010-11-23 18:43:56

A.O.
Starszy transportowiec
Z: Transport Spedycja Monex s.c. Monika Perec Sławomir Kleniuk
TransId: 123560-2

No jeden strzał i juz jest mała wypłata.
smile

Welcome to my world, the world of redbull smile

#28 2010-11-23 18:58:46

A.O.
Starszy transportowiec
Z: Transport Spedycja Monex s.c. Monika Perec Sławomir Kleniuk
TransId: 123560-2

Co do tego znam lepszy numer .Jest stała robota  z PL do D trasa jakies 300km. Na transie chodzi to po okolo 300eur zależy kto sprzedaje a niemiecka duża firma z timo płaci za to 700e.

Welcome to my world, the world of redbull smile

#29 2010-11-23 21:21:52

K.J.
Transportowiec
Z: Da Vinci Team Sp. z o.o.
TransId: 309558-1

Wreryfikacja przed dopuszczeniem do gieldy: niebo a ziemia. TIMO weryfikuje doslownie kazdy wers w KRSie, powiazane firmy i u nas pytali nawet o  bylych pracodawcow... na transie pol dnia od wyslania dokumentow juz mielismy autoryzacje, nie mowiac o tym ze moi pracownicy mogli zalozyc konta bez mojego udzialu  jako wlasciciela, na pytanie dlaczego, Pani odpowiedziala ze "przeciez mail wygladal na sluzbowy i byl podobny do glownego"
minus obydwu gield: dostep klientow bezposrednich, co powoduje zanizanie stawek i brak mozliwosci negocjacji cen bo przeciez "zawsze ktos sie znajdzie co za ta cene pojedzie , a moze nawet taniej..." nie wiem jak dzial prawny Timo, nie korzystalam na szczescie ale na Transie masakra, firmy z listy dluznikow z mozliwoscia wystawiania ladunkow... nie mowiac o licencji czy dostepie do transa w dniu powstania , faktem jest przewaga funkcji komunikatora. recepta: i to i to smile a i tak zawsze znajdzie sie jakis niedosyt....

#30 2010-11-25 17:09:47

G.K.
Starszy transportowiec
Z: Da Vinci Team Sp. z o.o.
TransId: 309558-4

Katarzyna Jurczak napisał(a):

Wreryfikacja przed dopuszczeniem do gieldy: niebo a ziemia. TIMO weryfikuje doslownie kazdy wers w KRSie, powiazane firmy i u nas pytali nawet o  bylych pracodawcow... na transie pol dnia od wyslania dokumentow juz mielismy autoryzacje, nie mowiac o tym ze moi pracownicy mogli zalozyc konta bez mojego udzialu  jako wlasciciela, na pytanie dlaczego, Pani odpowiedziala ze "przeciez mail wygladal na sluzbowy i byl podobny do glownego"
minus obydwu gield: dostep klientow bezposrednich, co powoduje zanizanie stawek i brak mozliwosci negocjacji cen bo przeciez "zawsze ktos sie znajdzie co za ta cene pojedzie , a moze nawet taniej..." nie wiem jak dzial prawny Timo, nie korzystalam na szczescie ale na Transie masakra, firmy z listy dluznikow z mozliwoscia wystawiania ladunkow... nie mowiac o licencji czy dostepie do transa w dniu powstania , faktem jest przewaga funkcji komunikatora. recepta: i to i to smile a i tak zawsze znajdzie sie jakis niedosyt....

to prawda, zakładałam sobie konto na Transie w obecności Kasi i mail aktywacyjny przyszedł na.... mojego własnego maila, a nie maila Szefowej big_smile Nikt nie wie czemu big_smile

Co do windykacji Timo, dam znać, w tym tyg złozyłam dokumenty do Incasso Timo.

jestem jak CATHOLIC GIRLS  on WATERMELON IN EASTER HAY
http://www.youtube.com/watch?v=wzBNJvcbrCY

Arguing with a jerk is like wrestling with a pig in the mud. After some time u realize that u r getting dirty, but the pig is actually enjoying it.

Stopka

© Logintrans & R.Andersson
Europejska Giełda Transportowa TRANS