Forum Transportowe

Dyskusje dotyczące branży transportowej

Nie jesteś zalogowany.

Forum Transplace 

#51 2011-09-20 16:31:26

L.C.
Nowicjusz
Z: Firma Uslugowo Produkcyjno Handlowa Bucker Leszek Czerpak
TransId: 440649-1

Re: ViaToll złodzieje !!!

smile

#52 2011-10-02 12:37:12

G.S.
Forumowicz
Z: AL-WO Szczotka Spółka Jawna
TransId: 26890-2

01.10.2011 r nalicza podwójnie (Bielany Wrocławskie => Sośnica)

#53 2011-10-02 19:04:27

T.D.
Nowicjusz
Z: Dranka Tomasz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tompol
TransId: 125204-1

Witam Wszystkich !  mam tylko jedno auto (do 12 DMC)  , którym sam powoże i robię około 5 tys km miesięcznie  i coś mi ostatnio nie pasowało gdyż wjechałem na A 4 w Kątach Wr (mając na koncie 190 zł ) . a wyjechałem w Gliwicach (około 170 km) i z kąta zabrało mi okioło 130 zł. Po powrocie do domu i po wejściu w swoje konto osłupiałem ,  dwa razy naliczona opłata w o jednym czasie zacząłem więc kopać do początku i odkryłem kilka takich podwójnych naliczeń na kwotę łączną około 450 zł ale to nie koniec niespodzianek !!!!   wku...... nie moje osiągło ZENITU !!!   jak odkryłem  jaszcze inną ciekawą rzecz !  płacąć kartą płatniczą kwota doładowania nie pojawia się na moim koncie  VIATOL a w wyciągach z banku mam potwierdzenie zapłaty   POPROSTU SZOOOOK !!!!!      Jak tak będą naliczać to w dwa lata bęziemy mieli lepsze i owiele więcaj autosrad niż Niemcy, a zreszą ile by nie było kasy to i tak zawsze się dowiemy ,że " jest brak pieniędzy na drogi albo to wina TIRÓW które niszczą drogi"   szkoda gadać ! Pozdrawiam i życzę miłego sprawdzania salda konta na :  http://www.viatoll.pl/pl    zakładka : Transakcja poboru opłat      i       oczywiście pisania reklamacji !

W transporcie jak w Biiedronce  "co dzień niższe ceny"

#54 2011-10-05 19:03:59

A.G.
Forumowicz
Z: PPHU Edyta Kućmierz-Gołąb
TransId: 25599-1

5.10.2011  BIELANY WROCŁAWSKIE LICZY x 2

#55 2011-10-06 18:22:07

M.G.
Forumowicz
Z: PTH Amigo Andrzej Gołębiewski
TransId: 243085-2

zgadza sie na A4  Bielany Wrocławskie juz od 2 tygodni liczy podwójnie, a w dniu 06.10.2011 auto jechało Bielany Wr.-Opole, a policzono Bielany - Dąbrowa Górnicza i to jeszcze x2

Ostatnio edytowane przez 243085-2 (2011-10-06 18:22:30)

#56 2011-10-10 14:44:43

L.C.
Nowicjusz
Z: Firma Uslugowo Produkcyjno Handlowa Bucker Leszek Czerpak
TransId: 440649-1

Mirosława Gołębiewska napisał(a):

zgadza sie na A4  Bielany Wrocławskie juz od 2 tygodni liczy podwójnie, a w dniu 06.10.2011 auto jechało Bielany Wr.-Opole, a policzono Bielany - Dąbrowa Górnicza i to jeszcze x2

w dodatku przesyłane to jest z bramki , występuje dwa razy ten sam zapis ,
to muszą być te bramki wadliwe w rejonie Bielan wrocławskich , bo w kazdym kierunku zbiera ...
dokłądnie to Bielany Wroclawskie – Prady, Prady -- Bielany Wroclawskie, Krajków -- Bielany Wroclawskie, Prady – Brzezimierz , Brzezimierz – Prady , Bielany Wroclawskie – Krajków , Brzezimierz – Sosnica

wink

Ostatnio edytowane przez 440649-1 (2011-10-10 14:46:21)

#57 2011-10-11 15:18:17

M.B.
Transportowiec
Z: PHU Budmark Józef Budzik
TransId: 12721-4

i chyba jeszcze Kleszczów -- Brzezimierz, bo patrzę na zestawienie i widzę podwójnie a nic jeszcze dzisiaj nie piłem smile

Na Wawelu, proszę pana
Mieszkał smok, co zawsze z rana
Zjadał prosię lub barana.

#58 2011-10-14 08:53:33

S.K.
Transportowiec
Z: Sławomir Kołsut Transkol
TransId: 84700-1

Dostałem ostatnio dwa pisma z inspekcji ze toczy się postępowanie przeciwko mnie za niezapłacone 2 bramki./ Kazde pismo oddzielnie na każdą bramkę / Nigdy nie brakowało mi srodków na koncie i sam nie wiem dlaczego tak sie mogło stać. Dodam że były to dwie ostatnie bramki przejechane w danym dniu.Sprawdziłem operacje i przed tymi pechowymi bramkami i po ich przejechaniu odpowiednią kasę na koncie miałem. Czy mial ktoś podobną sytuację może ?,

Ostatnio edytowane przez 84700-1 (2011-10-15 09:23:24)

#59 2011-12-29 11:30:26

M.G.
Forumowicz

heh. my tez dostalismy wczoraj z GITD wezwanie o wskazanie kierujacego pojazdem za nieuiszczenie opłaty elektronicznej z sierpnia. Co najsmiesniejsze jest to ze, zrobiłam wydruk z dnia poprzedniego i z dnia niby nieopłaconego i saldo środków jest i to wysokie, mało tego na nocie obciążeniowej z viatolla była pobrana opłata na wskazany pojazd ( nawet kwota sie zgadza z przeliczeniem przez kalkujator myta)
Dodzwonic sie do Biura elektronicznego poboru opłat w GITD nie można
Czy ktos juz wyjasnial taka sytuajcę?

#60 2011-12-29 12:43:58

T.J.
Starszy transportowiec
Z: PHU Atlantis s.c. Jaworski Andrzej i Tomasz
TransId: 125187-1

Mirosława Gołębiewska napisał(a):

heh. my tez dostalismy wczoraj z GITD wezwanie o wskazanie kierujacego pojazdem za nieuiszczenie opłaty elektronicznej z sierpnia. Co najsmiesniejsze jest to ze, zrobiłam wydruk z dnia poprzedniego i z dnia niby nieopłaconego i saldo środków jest i to wysokie, mało tego na nocie obciążeniowej z viatolla była pobrana opłata na wskazany pojazd ( nawet kwota sie zgadza z przeliczeniem przez kalkujator myta)
Dodzwonic sie do Biura elektronicznego poboru opłat w GITD nie można
Czy ktos juz wyjasnial taka sytuajcę?

Tak, ja miałem podobną sytuację, napisałem odwołanie, musi się Pani zastosować do terminu w którym jest możliwe odwołanie, bo inaczej po jabłkach. A było to już ok. 3tyg temu i na razie cisza nic nie dostałem zwrotnie, sytuacja była taka sama środki były na koncie, opłata pobrała się z tych środków, a oni twierdzili że nie było środków smile Bałagan jak ch... tam jest!

#61 2011-12-29 14:09:55

M.D.
Forumowicz
Z: Spedycja Golden Sp.j. Int. Tr. Exp. Imp. A. Pietryszyn D. Dziedzic
TransId: 18610-15

No to jest nas wiecej .... widze ze GITD bedzie teraz marnować tony papieru . ja do tej pory dostałem 3 wezwania oczywiscie wszystkie bezpodstawne smile . na ogarnięcie jednego trzeba około 30 minut , bo strona via tolla sie srednio 5-6 razy zwiesza przy sprawdzaniu . wiec jak mi beda dalej takie cuda wysyłac .. to chyba trzeba bedzie kogoś na 1/2 etatu przyjać do obsługi pism z GITD. Rewelacja po prostu
Życzę wszystkim ciepliwosci po nowym roku , bo do tego będa potrzebne spore jej pokłądy

#62 2011-12-29 14:54:05

P.B.
Nowicjusz
Z: Profesional Piotr Badawika
TransId: 319376-1

Ja też dostałem pierwsze pismo o teoretycznym  braku środków na koncie. KAPSCH twierdzi, że ma 10 dni na przysłanie oficjalnej odpowiedzi o dodatnim stanie konta. To cyrkowe sytuacje zabierające czas! Transportowcy są jak bydło... przegania się nas po oborze od ściany do ściany a i niedługo nawet listonosz będzie mógł nas skontrolować/nałożyć karę/żadać wyjaśnień. Dziwię się, że tak wielu z nas dalej uparło się, że nie umieją niczego innego robić w życiu jak tylko świadczyć usługi transportowe.

Z cyrku w Charkowie uciekł niedźwiedź. Całe miasto poruszone. Policjanci uganiają się po ulicach z gotowymi do strzału karabinami. Chodnikiem biegnie wystraszony Żyd. Kupiec z przeciwka zastępuje mu drogę:- Dokąd tak śpieszysz?- Niedźwiedź!… Cyrk!…Policja!… Strzelby!…- Więc dlaczego uciekasz? – dziwi się kupiec. – Przecież nie jesteś niedź-wiedziem?- To prawda… Ale zanim ktoś się zorientuje, zastrzelą Żyda… A potem idź i udowadniaj, że to nie ty jesteś niedźwiedziem.

#63 2011-12-29 15:50:12

R.S.
Forumowicz
Z: Aldaro Robert Sadowski
TransId: 18492-1

Piotr Badawika napisał(a):

Ja też dostałem pierwsze pismo o teoretycznym  braku środków na koncie. KAPSCH twierdzi, że ma 10 dni na przysłanie oficjalnej odpowiedzi o dodatnim stanie konta. To cyrkowe sytuacje zabierające czas! Transportowcy są jak bydło... przegania się nas po oborze od ściany do ściany a i niedługo nawet listonosz będzie mógł nas skontrolować/nałożyć karę/żadać wyjaśnień. Dziwię się, że tak wielu z nas dalej uparło się, że nie umieją niczego innego robić w życiu jak tylko świadczyć usługi transportowe.

Z cyrku w Charkowie uciekł niedźwiedź. Całe miasto poruszone. Policjanci uganiają się po ulicach z gotowymi do strzału karabinami. Chodnikiem biegnie wystraszony Żyd. Kupiec z przeciwka zastępuje mu drogę:- Dokąd tak śpieszysz?- Niedźwiedź!… Cyrk!…Policja!… Strzelby!…- Więc dlaczego uciekasz? – dziwi się kupiec. – Przecież nie jesteś niedź-wiedziem?- To prawda… Ale zanim ktoś się zorientuje, zastrzelą Żyda… A potem idź i udowadniaj, że to nie ty jesteś niedźwiedziem.

Panie Piotrze ja się właśnie czuję jak ten żyd, wszczęto wobec mnie postępowanie za brak skasowanej bramki za UWAGA 35 groszy!!! za cały dzień potrąciło 26 zł ale ja na pewno kombinowałem z bramką za 35gr nie wspominając że mam płatność odroczoną gdzie zgodnie z umową(W.A.G) nie ma prawa zabraknąć srodków na urządzeniu

#64 2011-12-29 16:48:49

M.G.
Forumowicz

ciekawe ile państwo zapłaci kosztów za ten cały Bu*del, zreszta to nie panstwo tylko zwykły szary podatnik, TOTALNY Bu*del!

#65 2011-12-30 09:35:17

A.J.
Nowicjusz
Z: Maciej Jakubowski
TransId: 422971-3

Przeczytałem Państwa wpisy i widzę same negatywy. Czyżby spodziewali się Państwo że wszystko będzie działać sprawnie , uczciwie? Jakie przesłanki upoważniały Państwa do optymizmu? Proponuję krótką zabawę . Wpisujmy działania któregokolwiek Rzadu przez ostatnie 20 lat które rzeczyiście wspierały przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem transportowców.Czy znajdzie sie trochę miodu na moje schorowane serce?

#66 2011-12-30 10:35:11

R.P.
Homo Spediteur
Z: Frachter-Logistic s.c. Joanna Mariańczyk-Przybysz, Damian Przybysz
TransId: 7989-1

wtedy  wyjdzie  na  to  ,że   najlepiej   było za komuny

polacy  - naród  wspaniały ,  tylko ludzie  kur ...y

#67 2012-06-19 15:53:33

M.Ś.
Nowicjusz
Z: FHU Pretor Mariusz Świstak
TransId: 108992-1

Witam
Dostalem pismo z GITD aby wskazac kierujacego pojazdem i nieuiszczenie oplaty elektronicznej.
Czy juz ktos sie odwolywal?
W jaki sposob to zrobic.
Prosze o pomoc
Pozdrawiam
Mariusz

#68 2012-06-19 16:09:38

P.G.
Transportowiec
Z: UTC Teterycz Jan
TransId: 12021-3

Ktos tu pisał jek sie odwoływał prosze poszukac
wazne chyba było zeby im zaznaczc w pismie zeby wstrzymali  decyzje do wyjasnienia
tu troche było
http://www.trans.info/message/view/1479 … krasc.html

Mariusz Świstak napisał(a):

Witam
Dostalem pismo z GITD aby wskazac kierujacego pojazdem i nieuiszczenie oplaty elektronicznej.
Czy juz ktos sie odwolywal?
W jaki sposob to zrobic.
Prosze o pomoc
Pozdrawiam
Mariusz

Stopka

© Logintrans & R.Andersson
Europejska Giełda Transportowa TRANS