Forum Transportowe

Dyskusje dotyczące branży transportowej

Nie jesteś zalogowany.

Forum Transplace 

#1 2013-03-14 13:56:17

M.I.
Forumowicz
Z: FW Iltrans Jan Ilnicki
TransId: 14221-1

PHU Shark - uwaga!!!!!!!!!

Uwga na nich. Po dojechaniu pojazdu na załadunek i informacji przekazanej od kierowcy, iż towar bedzie gotowy dopiero we wtorek szanowna pani spedytor stornuje zlecenie!!!!!! Na pytanie moje co z kosztami, stwierdziła, iż nic nie zapłaci. Auto pojechało na załadunek 300 km ale pani spedytor pewnie uważa, iż nie musi pokrywać kosztów. O****** jakich mało. UWAGA NA TĄ FIRME!!!!!!!!!

#2 2013-03-14 14:09:08

M.P.
Nowicjusz
Z: ABC UTH Małgorzata Posim-Parzonka
TransId: 247057-1

Re: PHU Shark - uwaga!!!!!!!!!

BO KLIENT JEST NAJWAZNIEJSZY ALE DRODZY PRZEWOZNICY MAMY TO CO CHCIELISMY NIE W NAS SOLIDARNOSCI A SPEDYCJE ROBIĄ CO CHCĄ I SĄ BEZKARNE TAK DALEJ A NIE DŁUGO BEDZIEMY PCHAC NASZE SAMOCHODY

#3 2013-03-14 21:41:05

J.B.
Transportowiec
Z: PPUH Inter-Trans Ireneusz Garstka
TransId: 79246-3

Małgorzata Posim napisał(a):

BO KLIENT JEST NAJWAZNIEJSZY ALE DRODZY PRZEWOZNICY MAMY TO CO CHCIELISMY NIE W NAS SOLIDARNOSCI A SPEDYCJE ROBIĄ CO CHCĄ I SĄ BEZKARNE TAK DALEJ A NIE DŁUGO BEDZIEMY PCHAC NASZE SAMOCHODY

Jaki klient.. w przypadku Shark'a to handel ładunkami- ósma ręka.

Kiedyś pracowałem w takiej firmie, jeden ze starszych w Polsce,nazwa zaczynała się na Ż...

Kolega dogadał z Panią spedytor ładunek z F-14 do PL-05, przyjął zlecenie,dostał je. Zobaczyłem je....

Cyk,pyk za telefon do spedycji,która bezpośrednio miała to od klienta, że taka sytuacja,że handel ładunkami itp.

Dostali storno, Ja już dostałem zlecenie z właściwej spedycji i żeby było śmieszniej- załadunek środa, sytuacja miała miejsce we wtorek... kolega o 15:20 dostaje telefon, że " klient" anulował zlecenie.

Nie było sensu bić piany- jedynie trzeba było pozostać uczcciwym i Pani przedstawić sytuację jaka nastąpiła. Zrozumiem wszystko, ale nie obdzieranie przewoźnika z kasy.

Swoją drogą 300km na pusto? Dziwne.

Ostatnio edytowane przez 79246-3 (2013-03-14 21:41:47)

Tirówka wychodząc z kabiny:
- Bywaj zdrów!

#4 2013-03-15 12:39:47

M.K.
Nowicjusz
Z: PUH Shark Bis Spedycja Międzynarodowa Jolanta Petz, Anna Rosół
TransId: 97058-5

W  odpowiedzi  na  powyższa  dyskusję  pragne  zaznaczyć,  że  każdy  ma  własne  racje.  Spedycja  jest  firmą  pośredniczącą  w  sprzedaży  usług  i  nie  powinno  to  nikogo  dziwić, że  osiąga  zyski 
z  marży  wynikającej  ze  sprzedaży  ładunków.  Powyższe  dylematy  są  conajmniej  śmieszne.  Firma  nasza  była  i  jest  firmą  spedycyjną,  działającą  na  rynku  od  wielu  lat  i  cieszącą  sie  dobrą  opinią.

#5 2013-03-15 12:48:24

M.K.
Nowicjusz

Marcin Ilnicki napisał(a):

Uwga na nich. Po dojechaniu pojazdu na załadunek i informacji przekazanej od kierowcy, iż towar bedzie gotowy dopiero we wtorek szanowna pani spedytor stornuje zlecenie!!!!!! Na pytanie moje co z kosztami, stwierdziła, iż nic nie zapłaci. Auto pojechało na załadunek 300 km ale pani spedytor pewnie uważa, iż nie musi pokrywać kosztów. O****** jakich mało. UWAGA NA TĄ FIRME!!!!!!!!!

To  co  Pan  tu  wypisuje  w  żaden  sposób  nie  zgadza  się  z  faktem  rzeczywistym. Podjechał  Pan  pod  zaladunek  w  czwartek,  dzień  przed  planowanym  terminem  załadunku,  niestety  klient zgłosił  brak  gotowości  towaru  właśnie  w  czwartek  i  zaznaczył,  aby  auta  nie  podstawiać  w  piatek  gdyż  nastapi  przesunięcie  w  odbiorze  towaru  po  18.03.2013.  Taka  sytuacja  ma  prawo  sie  zdażyc,  klient  ma  prawo  odwołać  zlecenie,  szczególnie  dzień  przed  załadunkiem.  Mimo  to  proponowaliśmy  Panu  zapłate  100  euro  w  ramach  rekompensaty  za  podjazd  auta,  ale  niestety  nie  wyraził  Pan  akceptacji.  Poza  tym  w  rozmowach  telefonicznych  i  mailowych  był  Pan  wyjątkowo  nieuprzejmy  i  grubiański, praktycznie  nie  było  możliwości  przeprowadzenia  z  Paniem  żadnej  konkretnej  rozmowy.  Prosze  nie  wyrażać  na  publicznych  forach  tak  krzywdzących  opini  nie  mając  ku  temu  żadnych  podstaw.

#6 2013-03-15 13:08:24

P.D.
Forumowicz
Z: Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Jurek Jerzy Lamch
TransId: 74766-5

Jeśli na 24h przed zaladunkiem przewoznik dostal informacie o zmianie daty zaladunku oraz zaproponowala pani uregulownie kosztow dojazdu ja nie widze powodow do "bicia piany". Tym bardziej ze spedycja ma rzeczywiscie pozytywne oceny. Opinia troche szkalujaca.

Ostatnio edytowane przez 74766-5 (2013-03-15 13:09:05)

#7 2013-03-15 13:12:52

M.K.
Nowicjusz

Przemysław Derejczyk napisał(a):

Jeśli na 24h przed zaladunkiem przewoznik dostal informacie o zmianie daty zaladunku oraz zaproponowala pani uregulownie kosztow dojazdu ja nie widze powodow do "bicia piany". Tym bardziej ze spedycja ma rzeczywiscie pozytywne oceny. Opinia troche szkalujaca.

Dziekujemy  za  komentarz,  który  jest  korzystny  dla  naszej  firmy.  Pan  Marcin  Ilnicki  zarzadał  kwote  630  euro  jako  rekompensate  jako  co  stanowi  50%  ustalonego  frachtu,   twierdząć,  że  podjeżał  300  km  pod  planowany  załadunek...  Nikt  nie  rząda  tak  kosmicznych  kwot  i  nie  podjeżdża  pod  załadunek  300  km.  To  jest  totalna  bzdura  i  prółba  oczernienia  nas.

#8 2013-03-15 13:17:03

J.L.
Starszy transportowiec
Z: FHU Dafik Roman Kujawski
TransId: 302407-3

TO MOŻE JA ZACZNĘ PODJEŻDŻAĆ PO 400 KM POD ZAŁADUNEK I SOBIE DOLICZĘ DO FRACHTU? JAK MYSLISZ PRZEMKO?

smile

#9 2013-03-15 14:30:46

P.D.
Forumowicz
Z: Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Jurek Jerzy Lamch
TransId: 74766-5

No jesli droga asiu wystawilbym ci zlec krakow - plock  zalozmy w srode o 12;00 (co wiecej gdbym ci tylko podal adres zal na transie i zapomnial wyslac zlecenia (co sie w mojej glowie nie miesci))  z zaladunkiem w piatek rano , ty bys podjechala na zal i w czw dostalbym info ze jest zal np w rzeszowie na sto procent zwrocilbym ci koszty podjazdu do krk.

Ostatnio edytowane przez 74766-5 (2013-03-15 14:32:17)

#10 2013-03-15 17:48:28

M.I.
Forumowicz

Może wkleje rozmowy z transa wtedy odświeży się Pani pamięc. Wystawiła mi pani we wtorek zlcenie na zładunek w czwartek. W środe pisze mi Pani, iż ma Pani informacje ok klienta, iż towar będzie gotowy na 100% w piątek i że zmienia Pani date załadunku na zleceniu na piątek, oczywiście zapytała Pani czy zgadzam się na załadunek w piątek - na co odparłem, iż tak gdyż bardzo mi zależy na tym aby ten kierowca zjechał  do kraju( koniec wizy- musi do 23.03.13 wyjechać z kraju). Nie wiem ile razy dzwoniła Pani i pisałe z zapewnieniem, iż załadunek będzie w piątek do 11:00. Kierowca jak wcześniej planowano pojechał w czwartek pod firmę ( nie wspomianała Pani otym ,iż ma się tam nie pojawiac) i poszedł do biura zapytać się o ładunek. Wtedy Francuzi ( we Francji podjazd 300 km w Bretanii chyba niekogo nie dziwi gdyż można tam co najwyżej ryby na chłodnie załadować) wytłumaczyli kierowcy, iż ładunek jest ale planowany na 18.03.2013  i wtedy się zaczeło. Informuje Panią pseudo spedytorke o fakcie na co Ona mówi mi to niemożliwe. Tak przez pare godzin mydli mi oczy aby późnym popołudniem wysłać storno albo czekam ma się rozumieć za darmo do wtorku. Na co odpowiadam miłej Pani, iż nie ma szans gdyż nie mam zamiaru za darmo stać 5 dni. Tak to wygląda. To, że dla tej Pani koszty postoju, dojazdu nie mają znaczenie zdążyłem się już przekonć. Zaznaczam, iż ze zlecenia wykreśliłem debilne zapisy typu wolne od opłat 48h.
Pytam się jak to wieć jest i jak ma byc?

Zawarliśmy umowe w świetle prawa ważną  z której nie wywiązała się spedycja. Zerwała ją ze swej winny. To za norme powinno się przjmować takie stanowisko. Przewoźnik ma podkulić ogon i podziękować za 100E? Otóż nie, dlaczego nie ma być jak u niemca. Jeśli zawarliśmy umowe zlecenia i on ją zrywa płaci zazwyczaj 3/4 frachtu. Może najwyższy czas skończyć z idiotycznymi zapisami w zleceniach typu, zleceniodawca zastrzega sobie prawo do wypłaty 100 euro za anulowanie zlecenia lub też jescze lepszy typu zlecenidawca nie jest zobowiązany do wypłaty odszkodowania za anulowanie zlecenia!

Ale do rzeczy. Jeśli Pani nie zapłaci mi kosztów poniesionych przez mnie to spotkamy się w sądzie gdzie udowodnie Pani poniesione koszta. Po za tym, to Pani zachowała się bezczelnie mówiąc mi, że to mój problem bo takie rzeczy się zdarzają. Otóż tak, ale to niech wtedy odpowiedzilny zapąłci za swe błędy.

Przepraszam za błędy ale pisałem to jednym tchem pod wpływem dużych emocji.

#11 2013-03-15 18:01:25

M.I.
Forumowicz

Joanna Lach napisał(a):

TO MOŻE JA ZACZNĘ PODJEŻDŻAĆ PO 400 KM POD ZAŁADUNEK I SOBIE DOLICZĘ DO FRACHTU? JAK MYSLISZ PRZEMKO?

Proszę Panią, można podjeżdżać i 400 km, nikt nikomu nie broni. Ten post napisałem tylko i wyłącznie w celu ostrzeżenia innych przewoźników przed nieetycznym postępowaniem spedycji. Nie będę się rozpisywał, że spedycję są złe, a przewoźnicy cacy. Nie wzywam do pospolitego ruszenia na spedycję, gdyż było już tych postów na ten temat tak wiele,  że nie ma co się rozpisywać. Zostałem skrzywdzony przez tą spedycję i oczekuję rekompensaty i to wszystko - Panią to może dziwi ale większość ludzi potrzebuje zapłaty za takie rzeczy aby zapłacić za paliwo, autostradę , kierowcę itp. Branża transportowa jest najmniej szanującą się branżą jaką znam. Może ktoś kiedyś porwie tłumy transportowców i wywalczą dla siebie lepszą pozycję.

#12 2013-03-15 20:23:14

B.M.
Transportowiec
Z: Euro-Trans Misiura Stanisław
TransId: 204989-1

Joanna Lach napisał(a):

nie bardzo rozumiem ten post....prosze wytlumaczyc....zazwyczaj jesli jest duzo dojazdu a komus bardzo zalezy na aucie spokojnie dopłaca za podjazd lub pisze, przykro mi nie mam takiej kasy i wszyscy sie w zgodzie rozchodzą.

Ostatnio edytowane przez 204989-1 (2013-03-15 20:23:53)

#13 2013-03-18 08:42:14

Z.R.
rosomak
Z: Ren-Trans Logistic Sp. z o.o.
TransId: 21376-5

Chyba zacznę podjeżdżać z Calais do Krakowa po ładunkii do Lille....

Są sprawy które dzielą inteligentne społeczeństwo na dwie grupy idiotów, a mleko ma najszybszy transport bo inaczej się zsiada.

#14 2013-03-18 11:24:54

P.G.
Homo Spediteur
Z: Usługi Transportowe Grelich Paweł Grelich
TransId: 15436-1

Zbigniew Rozmus napisał(a):

Chyba zacznę podjeżdżać z Calais do Krakowa po ładunkii do Lille....

Jeżeli stawka jest satysfakconująca nic nie stoi na przeszkodzie. Nie wiem czemu też ma dziwić kogoś fakt podjazdu 300km? Po polsce to faktycznie pół kraju zjedzie, ale przy trasie 2000km, podjazd 300km wygląda już inaczej. Mam stałego klienta w D, do którego jeżdże z polski jak nie mam exportu to i  na pusto. 750km. Jak mam jechac za grosze i  bujac się przy okazji 2 dni, wole pusto auto wysłać. Oczywiście ten klient w D nie płaci 0,6e km.

#15 2013-03-18 23:05:09

K.K.
Forumowicz
Z: Aks Transit Sp. z o.o.
TransId: 123424-1

Znam takich co na pusto do Hiszpanii chłodniami latali.Aby kasa się zgadzała.

#16 2013-03-19 10:26:05

R.K.
Transportowiec
Z: Transport Towarowy Tomasz Krasoń
TransId: 248022-3

Magdalena Kutyła napisał(a):

W  odpowiedzi  na  powyższa  dyskusję  pragne  zaznaczyć,  że  każdy  ma  własne  racje.  Spedycja  jest  firmą  pośredniczącą  w  sprzedaży  usług  i  nie  powinno  to  nikogo  dziwić, że  osiąga  zyski 
z  marży  wynikającej  ze  sprzedaży  ładunków.  Powyższe  dylematy  są  conajmniej  śmieszne.  Firma  nasza  była  i  jest  firmą  spedycyjną,  działającą  na  rynku  od  wielu  lat  i  cieszącą  sie  dobrą  opinią.

Pomijając fakt akurat personalizacji do tej właśnie Firmy, zgadzam się iż SPEDYCJA jest firmą posredniczącą w sprzedaży usług.
Za tp właśnie biorą kasę - jaką to już inna sprawa.
Ale jak biorą kasę to już za coś i ponoszą ( Przynajmniej powinni ) odpowiedzialność.
Podam przykład:
Pojeżdza bus na załadunek towaru liczonego jako DOŁADUNEK  nie jako SOLO. Ma być 300kg. Zostaje załadowane 700kg.Reakcja SPEDYCJI - możemy wystornować za grosze za podjazd.( Tylko) A co z brakiem możliwości wagowych załadowania następnego towaru?
Z brakiem znalezienia zamiennego ładunku na takiej akurat trasie?
Kłania się brak jasnych zasad działania i przyzwolenie PRZEWOŹNIKÓW  na właśnie takie zasady.
Bo przewoźnika nie powinno obchodzić co i jak się stało. On zawiera umowę na wykonanie określonych działań i ma to wykonać w 100% - POZYTYWNIE - i meć za to zapłacone. A jak już strony podpisują umowę , ustalają warunki itd, itp to niech to działa nawet nie w dwie ale w trzy strony : PRZEWOŹNIK - SPEDYCJA - ZLECAJĄCY.Bez wyjątków .
I tego należy wymagać a nie płakać , być pianę , narzekać i o sz uki wać innych

#17 2013-03-21 11:42:06

G.G.
Nowicjusz
Z: Pasyk Roman
TransId: 7406-10

Witam,
współpracuje z tą spedycją jakiś czas. W dzisiejszych czasach gdy ładunki anuluje się na porzadku dziennym a jedynymi powodami są przewoźnicy którzy pojadą taniej. Stawki nie są oszałamiające natomiast  jeszcze nigdy nie został anulowany mi żaden z załadunków, nawet jeśli dziewczyny znajdą tańszego przewoźnika to juz nie anuluja zleceń. Jak to w transporcie anulacje się zdażają. Ogólnie moge polecić tę spedycję.

#18 2013-03-21 13:21:53

K.Z.
Transportowiec
Z: Nord Logistic Sp. z o.o.
TransId: 218964-10

.

Ostatnio edytowane przez 218964-10 (2013-03-21 13:22:12)

#19 2013-03-22 10:14:47

P.R.
Nowicjusz
Z: Igiecebis Gustaw Dybizbański P.W.
TransId: 514775-1

Krzysztof Kulisz napisał(a):

Największy podjazd jaki znam to z Irlandii do Bukaresztu = jakieś 3400km w tym wszyskie promy, do zabrania mała półpaletka i zuruck do Irlandii. Oczywiście chłodnia, po wykonaniu kilku zleceń IRL zażyczyli sobie aby właśnie to autko pojechało po ten towar (leki). Nieskromnie przyznam, że to ja byłem szoferem smile Są jeszcze takie firmy gdzie ceni się jakość a cena schodzi na drugi plan smile

#20 2013-03-22 19:41:58

R.K.
Transportowiec
Z: Transport Towarowy Tomasz Krasoń
TransId: 248022-3

Paweł Ratajczak napisał(a):

Krzysztof Kulisz napisał(a):

Największy podjazd jaki znam to z Irlandii do Bukaresztu = jakieś 3400km w tym wszyskie promy, do zabrania mała półpaletka i zuruck do Irlandii. Oczywiście chłodnia, po wykonaniu kilku zleceń IRL zażyczyli sobie aby właśnie to autko pojechało po ten towar (leki). Nieskromnie przyznam, że to ja byłem szoferem smile Są jeszcze takie firmy gdzie ceni się jakość a cena schodzi na drugi plan smile

Szanowny Kolego!
Jesteś - bez złośliwości to piszę - chwalebnym fyjątkiem , który potwierdza, niestety, regółę. Tak jak i dziefica.
Ale tak na poważnie - to faktycznie niespotykane. W tej sytuacji na rynku, gdy jest nadmiar przewoźników to i ceny są jakie są. Nie liczy się jakość tylko niska cena - zawsze się znajdzie oszołom , desperat, głąb itd itp co to weźmie, nawet nie bacząc na ilość kilometrów do podjazdu, o szus twa na załadunkach , licząc że się uda myknąć przed wagą i ITD

#21 2014-02-27 12:13:30

M.K.
Nowicjusz
Z: Oba-Trans Sp. z o.o.
TransId: 6947-21

ZDECYDOWANIE ODRADZAM WSPÓŁPRACE JAKO PRZEWOZNIK Z FIRMA SHARK  SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA JOLANTA PETZ. PANI AGNIESZKA KUBIEC WZIEŁA ODE MNIE ZLECENIE W RELACJI FR DO PL, ZLECENIE DOGRANE WYSŁANE DO PANI AGNIESZKI PO CZYM W TYM SAMYM CZASIE PANI AGNIESZKA WBIŁA MÓJ ŁADUNEK NA GIEŁDY. PO GODZINIE OD PRZYJECIA ZLECENIA PANI AGNIESZKA ZADZWONIŁA DO MNIE MÓWIĄC ŻE AUTO JEJ NIE ZOSTANIE ROZŁADOWANE NA CZAS I NIE  BEDZIE MOGŁA PODJĄC ŁADUNKU ODE MNIE CO JEST KŁAMSTWEM BO PRAWDA JEST TAKA ZE WZIEŁA ŁADUNEK W CIEMNO A NASTEPNIE NIE MOGŁA GO SPRZEDAC . ZDECYDOWANIE ODRZADZAM NIE POLECAM BRAK PROFESJONALIZMU !!!!!!!!!

Ostatnio edytowane przez 6947-21 (2014-02-27 13:38:51)

#22 2014-02-27 12:34:58

Z.R.
rosomak
Z: Ren-Trans Logistic Sp. z o.o.
TransId: 21376-5

Michał Kalinowski napisał(a):

ZDECYDOWANIE ODRADZAM WSPÓŁPRACE JAKO PRZEWOZNIK Z FIRMA SHARK 2 SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA PETZ ARTUR. PANI AGNIESZKA KUBIEC WZIEŁA ODE MNIE ZLECENIE W RELACJI FR DO PL, ZLECENIE DOGRANE WYSŁANE DO PANI AGNIESZKI PO CZYM W TYM SAMYM CZASIE PANI AGNIESZKA WBIŁA MÓJ ŁADUNEK NA GIEŁDY. PO GODZINIE OD PRZYJECIA ZLECENIA PANI AGNIESZKA ZADZWONIŁA DO MNIE MÓWIĄC ŻE AUTO JEJ NIE ZOSTANIE ROZŁADOWANE NA CZAS I NIE  BEDZIE MOGŁA PODJĄC ŁADUNKU ODE MNIE CO JEST KŁAMSTWEM BO PRAWDA JEST TAKA ZE WZIEŁA ŁADUNEK W CIEMNO A NASTEPNIE NIE MOGŁA GO SPRZEDAC . ZDECYDOWANIE ODRZADZAM NIE POLECAM BRAK PROFESJONALIZMU !!!!!!!!!

...

Ostatnio edytowane przez 21376-5 (2014-02-27 13:30:26)

Są sprawy które dzielą inteligentne społeczeństwo na dwie grupy idiotów, a mleko ma najszybszy transport bo inaczej się zsiada.

#23 2014-02-27 12:51:22

A.S.
Nowicjusz
Z: Shark 2 Spedycja Międzynarodowa Petz Artur
TransId: 119523-3

,

Ostatnio edytowane przez 119523-3 (2014-02-27 13:03:58)

#24 2014-02-27 13:45:21

M.I.
Forumowicz

Pani Jolanta Lubi stornować zlecenia.

#25 2014-02-28 11:11:17

M.K.
Nowicjusz

Michał Kalinowski napisał(a):

ZDECYDOWANIE ODRADZAM WSPÓŁPRACE JAKO PRZEWOZNIK Z FIRMA SHARK  SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA JOLANTA PETZ. PANI AGNIESZKA KUBIEC WZIEŁA ODE MNIE ZLECENIE W RELACJI FR DO PL, ZLECENIE DOGRANE WYSŁANE DO PANI AGNIESZKI PO CZYM W TYM SAMYM CZASIE PANI AGNIESZKA WBIŁA MÓJ ŁADUNEK NA GIEŁDY. PO GODZINIE OD PRZYJECIA ZLECENIA PANI AGNIESZKA ZADZWONIŁA DO MNIE MÓWIĄC ŻE AUTO JEJ NIE ZOSTANIE ROZŁADOWANE NA CZAS I NIE  BEDZIE MOGŁA PODJĄC ŁADUNKU ODE MNIE CO JEST KŁAMSTWEM BO PRAWDA JEST TAKA ZE WZIEŁA ŁADUNEK W CIEMNO A NASTEPNIE NIE MOGŁA GO SPRZEDAC . ZDECYDOWANIE ODRZADZAM NIE POLECAM BRAK PROFESJONALIZMU !!!!!!!!!

Nie  zgadzamy  sie  z  opinia  Pana  Michała  Kalinowskiego.  Jestesmy  firma  spedycyjna  i  realizujemy  codziennie  wiele  transportów  w  róznych  relacjach. Ładunek  ktory  wizieliśmy  od  Pana  Michała Kalinowskiego  był  wzięty  pod konkretne  auto  jednego  z  naszych  przewoźnikow, ktorego  wysłałysmy  w exporcie.  Byłysmy  zmuszone  zestornować  zlecenie  gdyż  na  rozładunku  okazalo  sie  ze  nie  ma  przewidzianej dla  niego  awizacji, a  kolejne  okno  rozladunkowe  bylo  na  dzien  nastepny  tj.  piatek  na  godzine  18:00  !!!  W  zwiazku  z powyzszym w  krotkim  czasie  od  otrzymania  zlecenia  zadzwonilysmy  do  Pana  Michała  z  wyjasnieniami  i  informacja  o  niemozliwosci  podjecia  ładunku.
Ładunek  który  wystawialismy  na  giełdzie  to  ładunek  z  FR  24750  do  Sochaczewa, ładunek kontarktowy  ktory  realizujemy  dla  naszego  klienta  kilka  razy  w  miesiącu,  mimo  ze  relacja  była  bardzo  zblizona  do  tej  od  Pana  Michała  Kalinowskiego  nie  był  to  ten  sam  ladunek  co  jestesmy  w stanie  udowodnic. 
Z  naszej  strony  pragniemy  przeprosic  za  zaistniała  sytuacje,  ktora  nie  była  od  nas  zależna.

Stopka

© Logintrans & R.Andersson
Europejska Giełda Transportowa TRANS